سولڊ شافٽ فلانج سلپ رنگ DHS045-37
مختصر وضاحت:
  1. Ingiant DHS045 سيريز هڪ مضبوط شافٽ سلپ رنگ آهي جنهن جو ٻاهرئين قطر 45mm ۽ هڪ فلانج آهي.
پيداوار جي تفصيل
پراڊڪٽ ٽيگ
Ingiant DHS045-37 سيريز جو ٻاهرين قطر 45mm آهي، ان ۾ 37 چينل شامل آهن جن ۾ پاور سگنل شامل آهي (10A 48V/2 رِنگ، 5A 48V/2 رِنگ، 3A 28V/2 رِنگ، 1.5A 28V/5 رِنگ) ٽوسٽ ٿيل جوڙو (0.1A/ 4 رِنگ) RS422 (0.1A/ 12 رِنگ) LAN (1A/ 4 رِنگ) 3G-SDI (1A/6 رِنگ 1080P,60HZ)، سگنل ۽ پاور مڪسڊ ٽرانسميشن کي سپورٽ ڪري ٿو، طريقن جي تعداد کي ترتيب ڏئي سگھي ٿو ۽ ڪمپيڪٽ، هلڪو وزن، سنکنرن جي مزاحمتي، اسٽينلیس سٹیل شافٽ ۽ ايلومينيم هائوسنگ
عام ايپليڪيشنون
پراڊڪٽ جي نالي جي وضاحت
DHS045-37-5A نالي جي وضاحت
  1. (1) پراڊڪٽ جو قسم: DH—اليڪٽرڪ سلپ رنگ
  2. (2) انسٽاليشن جو طريقو: ايس—سالڊ شافٽ سلپ رنگ
  3. (3) مضبوط شافٽ سلپ رنگ جو ٻاهرين قطر: 045-45 ملي ميٽر
  4. (4) ڪل سرڪٽ: 37-37 سرڪٽ
  5. (5) ريٽيڊ ڪرنٽ يا ان کي نشان نه لڳايو ويندو جيڪڏهن اهو سرڪٽ لاءِ مختلف ريٽيڊ ڪرنٽ مان گذري ٿو.
فلانج سلپ رنگ DHS045-37 ڊرائنگ
پراڊڪٽ گريڊ ٽيبل
پراڊڪٽ گريڊ ڪم ڪرڻ جي رفتار ڪم ڪندڙ زندگي
ٽيڪنيڪل پيرا ميٽرز
بجلي جي ٽيڪنيڪل مڪينيڪل ٽيڪنيڪل
پيرا ميٽرز قدر پيرا ميٽرز قدر
ڇلن جو تعداد 37 رنگ يا ڪسٽم ڪم ڪندڙ گرمي پد -30 ℃ ~ + 85 ℃
موجوده درجه بندي 1A، 3A، 5A، 10A ڪم ڪندڙ نمي <70٪
موصليت جي طاقت 250VAC@50Hz، 60s، 1mA بجلي جي رابطي جو مواد سون-سون رابطا
تار جي وضاحت واري ٽيبل
موجوده درجه بندي تار جي ماپ
(ايڇ ڊبليو جي)
ڪنڊڪٽر جي سائيز
(ميلي ميٽر)
تار جو رنگ تار جو قطر
ڀورو، ڀورو، نارنگي، جامني، هلڪو، ڳاڙهو، شفاف
Φ1
3A اي ڊبليو جي 24# 0.2 ڳاڙهو، پيلو، ڪارو، نيرو، سائو، اڇو، ناسي، ڀورو، نارنگي، جامني، هلڪو، ڳاڙهو، شفاف، نيرو اڇو، اڇو ڳاڙهو Φ1.3
5A اي ڊبليو جي 22# 0.35 ڳاڙهو، پيلو، ڪارو، نيرو، سائو، اڇو، ناسي، ڀورو، نارنگي، جامني، هلڪو، ڳاڙهو، شفاف، نيرو اڇو، اڇو ڳاڙهو Φ1.3
6A اي ڊبليو جي 20# 0.5 ڳاڙهو، پيلو Φ1.4
8A اي ڊبليو جي 18# 0.75 ڳاڙهو، پيلو، ڪارو، ناسي، سائو، اڇو، نيرو، ڀورو، نارنگي، جامني Φ1.6
> 30 الف متوازي ۾ ڪيترائي AWG12# يا ڪيترائي AWG10# تار استعمال ڪريو
ليڊ وائر جي ڊيگهه جي وضاحت:
2. گراهڪ جي ضرورت مطابق ڊيگهه: L<1000mm، معياري L+20mm
L> 1000mm، معياري L+50mm
L> 5000mm، معياري L+100mm