صنعتي مشينن لاءِ بور سلپ رنگ ذريعي Ingiant DHK350-3-15A
مختصر وضاحت:
پيداوار جي تفصيل
پراڊڪٽ ٽيگ
ڪنڊڪٽو سلپ رنگ، سلپ رنگ، روبوٽ لاءِ سلپنگ، آٽو موبائيل سلپ رنگ، سلپ رنگ ڪنيڪٽر، سلپ رنگ ڪليڪٽر,
وضاحت
DHK350-3-15A
مکيه پيرا ميٽرز
سرڪٽس جو تعداد 3 ڪم ڪندڙ گرمي پد "-40 ℃ ~ + 65 ℃"
موجوده درجه بندي 15A، ترتيب ڏئي سگهجي ٿو ڪم ڪندڙ نمي <70٪
ريٽيڊ وولٽيج 0~240 وي اي سي/وي ڊي سي تحفظ جي سطح آئي پي 54
متحرڪ مزاحمت جي تبديلي <10 ايمΩ ليڊ وائر جي وضاحت رنگين ٽيفلون موصل ۽ ٽين ٿيل اسٽرينڊڊ لچڪدار تار
معياري پراڊڪٽ آئوٽ لائن ڊرائنگ
پيداوار جي وضاحت1
درخواست داخل ڪئي وئي
• نمائش/ڊسپلي جو سامان
• پيڪنگ / ريپنگ مشينري
• سيمي ڪنڊڪٽر هينڊلنگ سسٽم
• صنعتي مشينري
• روٽري انڊيڪس ٽيبل
• عمل ڪنٽرول سامان
• ڳري سامان جا برج يا ڪيبل ريل
• ايمرجنسي لائٽنگ، روبوٽڪس پيليٽنگ مشينون، آپشن
• طبي سامان | روٽري سينسر، ايمرجنسي لائٽنگ، روبوٽڪس
• ننڍيون ڪيبل ريلون
پيداوار جي وضاحت2
پيداوار جي وضاحت 3
پيداوار جي وضاحت4
اسان جو فائدو
1. پيداوار جو فائدو:
· گهٽ ۾ گهٽ برقي سرڪٽ شور سان منفرد سگنل سنڀالڻ جي ڪارڪردگي
· تمام گهڻي گهربل جڳهه جي پابندين ۾ فٽ ٿيڻ لاءِ سخت پيڪنگنگ
· اينالاگ ۽ ٽي ٽي ايل ڪنٽرول ليول سگنلن سان مڪمل طور تي مطابقت رکندڙ
· ڊگهي زندگي لاءِ درست بال بيئرنگ
· سيل ٿيل يونٽ موجود آهن، IP67 اختياري
· مضبوط اينوڊائيزڊ ايلومينيم جي تعمير
· ايٿرنيٽ سان موجود آهي
· تيز ترسيل
ڪارخاني جو منظر
پيداوار جي وضاحت 5
پيداوار جي وضاحت6
پيداوار جي وضاحت7وضاحت
DHK350-3-15A
مکيه پيرا ميٽرز
چونديل وولٹیج 0 ~ 240 وي اي سي / وي ڊي سي تحفظ جي سطح IP54
موصليت جي مزاحمت ≥1000MΩ @500VDC هائوسنگ مواد ايلومينيم مصر
موصليت جي طاقت 1500 VAC@50Hz,60s,2mA بجلي جي رابطي جو مواد قيمتي ڌاتو
متحرڪ مزاحمتي تبديلي <10MΩ ليڊ وائر جي وضاحت رنگين ٽيفلون موصل ۽ ٽين ٿيل اسٽرينڊڊ لچڪدار تار
گھمڻ جي رفتار 0 ~ 600rpm ليڊ تار جي ڊيگهه 500mm + 20mm