ريموٽ آپريٽ ٿيل گاڏين لاءِ Ingiant DHS034-1-10A سولڊ شافٽ سلپ رنگ
مختصر وضاحت:
پيداوار جي تفصيل
پراڊڪٽ ٽيگ
وضاحت
DHS034-1-10A
مکيه پيرا ميٽرز
سرڪٽس جو تعداد 1 ڪم ڪندڙ گرمي پد "-40 ℃ ~ + 65 ℃"
موجوده درجه بندي 10 الف ڪم ڪندڙ نمي <70٪
متحرڪ مزاحمت جي تبديلي <10 ايمΩ ليڊ وائر جي وضاحت AF-0.35mm^2 سان هر سرڪٽ ۾ 5A، AF-0.15mm^2 سان آرام ڪريو
پراڊڪٽ آئوٽ لائن ڊرائنگ
پيداوار جي وضاحت1
درخواست داخل ڪئي وئي
پيداوار جي وضاحت2
پيداوار جي وضاحت 3
پيداوار جي وضاحت4
اسان جو فائدو
ڪارخاني جو منظر
پيداوار جي وضاحت 5
پيداوار جي وضاحت6
پيداوار جي وضاحت7وضاحت
DHS034-1-10A
مکيه پيرا ميٽرز
موجوده درجه بندي 10A ڪم ڪندڙ نمي <70%
ريٽيڊ وولٽيج 0 ~ 240 وي اي سي / وي ڊي سي تحفظ جي سطح IP51
موصليت جي مزاحمت ≥500MΩ @500VDC هائوسنگ مواد اسٽينلیس سٹیل
موصليت جي طاقت 500 VAC@50Hz,60s,2mA بجلي جي رابطي جو مواد قيمتي ڌاتو
متحرڪ مزاحمت جي تبديلي <10MΩ ليڊ وائر جي وضاحت 5A في سرڪٽ AF-0.35mm^2 سان، باقي AF-0.15mm^2 سان
گھمڻ جي رفتار 0 ~ 300rpm ليڊ تار جي ڊيگهه 200mm + 15mm